Heating & Air Conditioning Expert with 25 years of experience

Mon-Sat: 07:00 - 17:00

24h Emergency Service

Get Warranty

Register Your Warranty

Call Today 222 468 532

Manhattan, NY 10039

O nas!

Nasza historia

Spotkaj Ekspertów AirPro

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy w stanie spełnić każdą potrzebę naszych klientów w odniesieniu do klimatyzacji. Naszym celem jest zapewnić Wam serwis najwyższej jakości, zgodny z waszymi oczekiwaniami, bez niespodzianek. Potrafimy przeprowadzić Was przez cały proces jeśli chcecie go zrozumieć, bądź zająć się samodzielnie wszystkim od początku do końca bez waszego udziału, tak jakbyśmy budowali dla siebie. Doskonale rozumiemy Wasze oczekiwania. Rozumiemy wysoką jakość produktów i obsługi. Wiemy, że dla Was najważniejszy jest spokój ducha, który potrafimy zapewnić.

Oferujemy usługi i produkty, które będą oszczędnie obchodzić się z Waszym budżetem na wysokim poziomie kompleksowości. Nasze blisko 30-letnie doświadczenie procentuje dla Was. Masz jeden klimatyzator czy cały biurowiec – dla nas najważniejsze, że jesteś naszym Klientem. Poziom obsługi będzie najwyższy z możliwych.

24 godziny na dobę!

Zapewniamy serwis 24h na dobę 365 dni w roku dla Was. Klimatyzacja, pompy ciepła, wentylacja, w domu czy w biurze – zajmiemy się wszystkim!

502 268 568

Working Hours

Pon- Pt: 8:00-22:00

Sobota: 10:00-18:00

Niedziela: 11:00-18:00

Od 25 Lat z Wami!

Mamy blisko 30-letnie doświadczenie w klimatyzacji, pompach ciepła i wentylacji. Naszymi wartościami są najwyższa jakość i opieka nad klientem.

Historia

AirPro jest firmą rodzinną od początku skupioną na systemach kondycjonowania powietrza. Nasza firma z sukcesami realizowała projekty klimatyzacji w każdej skali, potwierdzając tym samym pełen profesjonalizm naszych pracowników i gwarantowaną jakość.

Misja

Nasza firma zapewnia pełne spektrum usług I produktów na każdym poziomie wielkości projektu. Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, będący ekspertami w swoich branżach. OZdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, aby zapewnić to na czym najbardziej Wam zależy – spokój przy realizacji.

Odbierz Oferty Specjalne

Zapisz się do newslettera aby nie przegapić żadnej oferty specjalnej.