Heating & Air Conditioning Expert with 25 years of experience

Mon-Sat: 07:00 - 17:00

24h Emergency Service

Get Warranty

Register Your Warranty

Call Today 222 468 532

Manhattan, NY 10039

Czy droższy oczyszczacz powietrza jest lepszy?

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza stają się coraz bardziej popularne. Zastanawiasz się dlaczego? Sprawdź ich zalety poniżej!

Eliminacja alergenów.

W przeciwieństwie do standardowych filtrów powietrza, oczyszczacze powietrza wychwytują większość alergenów do 0,3 mikrona i usuwają do 99,9% zanieczyszczeń powietrza.

Kompaktowy rozmiar.

Oczyszczacze powietrza można postawić w każdym pomieszczeniu i nie zajmują dużo miejsca. Sprawdzają się w pomieszczeniach do 50 m2

Niskie koszty.

Użytkowanie oczyszczacza sprowadza się do zakupu filtru w rolce oraz mycia filtrów mechanicznych. Koszty w większości przypadków nie przekraczają 150 zł na kilka miesięcy.

Niski hałas.

Ze względu na konieczność pracy w pomieszczeniach oczyszczacze powietrza są urządzeniami bardzo cichymi, a jednocześnie spełniającymi swoje zadania. Bez przeszkód można ich używać w sypialni.

Prosta obsługa.

Obsługa oczyszczacza sprowadza się do jego włączenia i wyczyszczenia filtrów gdy oczyszczacz zasygnalizuje taką konieczność. Poza tym są to urządzenia bezobsługowe.

Należy pamiętać o regularnej wymianie filtra aby nasz oczyszczacz spełniał pokładane w nim oczekiwania. Zapewni to nam najwyższy poziom komfortu i czystości naszego powietrza.

Skontaktuj się ze specjalistami z AirPro aby dowiedzieć się więcej na temat oczyszczaczy powietrza.

Zadzwoń: 502 268 568

Dowiedz się więcej.

— 2 Comments —

  • AirProVladan Unlike standard air filters, whole-house air purifiers can catch potential allergens down to .3 microns in size, removing up to 99.97 percent of particles from the filtered air. Odpowiedz
    • AirProVladan Whole-house air purifiers save you the expense of having to purchase both air purifier filters and HVAC filters. Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

About
We offer 24/7 Emergency Service to all of our customers. You can always count on AirPro Experts to get to you fast and get the job done right the first time. We use state-of-the-art diagnostic equipment to find the source of your heating and air conditioning problems and fix them fast.