Heating & Air Conditioning Expert with 25 years of experience

Mon-Sat: 07:00 - 17:00

24h Emergency Service

Get Warranty

Register Your Warranty

Call Today 222 468 532

Manhattan, NY 10039

Czy twoja klimatyzacja poradzi sobie w lecie?

Robi się coraz cieplej.

Każdego roku obserwujemy wzrost średnich temperatur. Poprzednie lato w Polsce dało się we znaki wszystkim, dla których temperatury powyżej 30 stopni są uciążliwe. Warto zadbać o sprawny system klimatyzacji w nadchodzących miesiącach.

Regularne przeglądy klimatyzacji z czyszczeniem lub wymianą filtrów powietrza pozwolą na wydajne i oszczędne działanie systemu klimatyzacji. Jednocześnie dzięki czystym wymiennikom można zaobserwować niższe zużycie energii elektrycznej, co przekłada się wprost na niski koszt użytkowania. Ekstremalne ciepło, zabrudzone wymienniki i filtry spowodują nieprzyjemny zapach oraz nadmierne zużycie klimatyzatora w najmniej oczekiwanym momencie.

Kompleksowa konserwacja

Jesteśmy po to aby zająć się każdą sprawą związaną z twoją klimatyzacją, od przeglądów prewencyjnych po nieprzewidziane naprawy w przypadku awarii. Potrzebujesz kolejnej jednostki klimatyzacji? Doradzimy na co warto zwrócić uwagę i zrealizujemy dostawę z instalacją.

Kompleksowa konserwacja urządzeń zawierająca pełną inspekcję układu klimatyzacji z czynnościami serwisowymi przeprowadzonymi przez certyfikowanych specjalistów z AirPro pomogą uniknąć kosztownych napraw. Brak poczucia komfortu we własnym domu lub w miejscu pracy jest ostatnią rzeczą której potrzebujesz.

Pozwól naszym certyfikowanym profesjonalistom zapewnić ci komfort użytkowania klimatyzacji przez gorące dni lata. Regularne przeglądy klimatyzacji z czyszczeniem lub wymianą filtrów powietrza pozwolą na wydajne i oszczędne działanie systemu klimatyzacji. Jednocześnie dzięki czystym wymiennikom można zaobserwować niższe zużycie energii elektrycznej, co przekłada się wprost na niski koszt użytkowania. Ekstremalne ciepło, zabrudzone wymienniki i filtry spowodują nieprzyjemny zapach oraz nadmierne zużycie klimatyzatora w najmniej oczekiwanym momencie.

Kompleksowy pakiet serwisowy zawiera:

 • sprawdzenie poziomu i ciśnień czynnika chłodniczego
 • kalibracja termostatu i czujników
 • sprawdzenie elektryki, dokręcenie złączy i przegląd okablowania
 • czyszczenie wymiennika wewnętrznego oraz odpływu skroplin
 • czyszczenie i sprawdzenie jednostki zewnętrznej, mocowania, mycie ciśnieniowe wymiennika skraplacza
 • w razie potrzeby smarowanie elementów ruchomych
 • sprawdzenie zabezpieczeń elektrycznych oraz wiele innych testów

Zadzwoń  502 268 568

aby umówić wizytę naszego lokalnego eksperta AirPro! Jesteśmy w gotowości aby spełnić twoje oczekiwania co do systemu klimatyzacji, od przeglądów po naprawy awaryjne i rekomendację oraz dostawę nowego systemu klimatyzacji.

— 0 Comments —

 • AirProVladan Being uncomfortable in your own home is the last thing you need. Odpowiedz
  • AirProVladan We’re ready to handle all your HVAC needs, from preventive maintenance and emergency repairs, to new system recommendations and installation. Odpowiedz
 • AirProVladan Make an appointment with your local AirPro Expert brand! Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

About
We offer 24/7 Emergency Service to all of our customers. You can always count on AirPro Experts to get to you fast and get the job done right the first time. We use state-of-the-art diagnostic equipment to find the source of your heating and air conditioning problems and fix them fast.